niedziela, 7 października 2012

School sucks

Hej!
Dzisiaj niedziela a ja mam doła. Nic mi się nie chce, pogoda beznadziejna i wgl...
No ale nie zanudzam Was moim złym humorem. W końcu zebrałam moje cztery litery i postanowiłam dodać post i zająć się trochę blogiem.
Jak może zauważyliście udało mi się z pomocą Dalliene dodać przycisk 'lubię to'. Wszystkich zapraszam na fanpage. ;)
Postaram się dodawać wpisy częściej, ale nie wiem czy nauka mnie nie pochłonie. Ostatnio cały czas mam jakieś sprawdziany czy inne kartkówki. Nauczyciele myślą, że nie mamy co robić w domu. Nie dość, że robią sprawdziany to zadają nam tyle pracy domowej, że ledwo idzie wyrobić.
Uważam, ze prac domowych nie powinno być. Okej, sprawdziany rozumiem, ale prace domowe są bez sensu. Siedzimy po 7 godzin w szkole i do tego jak wrócimy do domu musimy siedzieć następne godziny nad pracą domową. Gdzie czas na odpoczynek? I tak większość osób spisuje zadania od innych lub z internetu, więc jaki w tym sens?
Echh podejrzewam, że i tak nic się nie zmieni, więc nie zawracajmy już sobie tym głowy.
Trzymajcie się, a ja lecę robić pracę domową. ;c


 

 Buziak ♥3 komentarze:

 1. Skąd ja to znam, czasem jest luźniejszy dzień, a w niektóre po 4 kartkówki i sprawdziany :( Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny blog! Obserwuję, tylko mam zablokowaną widoczność obserwowanych witryn. Liczę, że ty również dodasz się do obserwatorów na moim blogu na którego Cię serdecznie zapraszam:

  by-klaudia.blogspot.com

  xoxo.Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku miałam tak samo z pamiętnikami wampirów że ciężko było jeden odcinek zobaczyć, ale przełamałam się i bardzo mi się spodobało :) 90210 i Skins oglądam, resztę zobaczę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. ;)
Wchodzę praktycznie na każdy blog. Jeśli chcesz, zostaw link. Obserwuję blogi, które mi się podobają, więc nie pytaj czy obserwujemy. Zostaw link, a się okaże ;)