niedziela, 17 marca 2013

Wyzywam Cię! 'Yes, You can!'

Hej ;)
Z racji tego, że wiosna, lato i ciepłe dni są coraz bliżej postanowiłam się za siebie wziąć. Chcę dobrze czuć się w kostiumie kąpielowym, szortach, czy sukienkach.
Zauważyłam, że ostatnio na blogach szaleje wyzwanie stop muffin top, więc ja też zaczęłam ćwiczyć z Tiffany. Jednak dla mnie zawsze jest mało. Jak już zacznę to ciągle mi się wydaje, że powinnam robić więcej, inaczej, mocniej, częściej...
Dlatego postanowiłam zmodyfikować trochę to wyzwanie i stworzyłam playlistę z krótkimi filmikami Tiffany i robię je codziennie, tak jakbym robiła wyzwanie muffin top.
Ćwiczenia mi się podobają, nie są bardzo intensywne, że nie mogę po nich oddychać, przyjemnie się je robi i w pewnych momentach czuję się jakbym tańczyła.
Zachęcam Was wszystkich, żebyście dołączyli do mojego wyzwania 'Yes, You can!'.


Taką ustawiłam sobie tapetę na komputerze, mnie to motywuje i przypomina o ćwiczeniach. Poza tym napisałam sobie na kolorowych karteczkach motywujące mnie teksty i przyczepiłam na tablicy magnetycznej. 

Tutaj daję wam link do mojej playlisty z ćwiczeniami. Ja robię je codziennie i jestem pełna pozytywnej energii. (zaczynam od rozgrzewki, bo już wiem co może się stać z nierozgrzanymi mięśniami podczas ćwiczeń) Mam nadzieję, że Wy też spróbujecie. ;)
Nie musicie robić dokładnie tych samych ćwiczeń co ja. Możecie znaleźć inne, które Wam najbardziej odpowiadają. Ważne, żeby ćwiczenia Wam się podobały, bo jeśli będą dla Was uciążliwe, nie uda wam się wytrzymać 30 dni. Tylko pamiętajcie róbcie je codziennie TO WYZWANIE! ;)Dołączycie do mnie?
trzymajcie się ciepło ;*
sii ja ♥

14 komentarzy:

 1. ja jednak wolę Ewę Chodakowską :)
  powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. a fajny pomysł. Jestem w trakcie ściąganie tej playlisty na telefon :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia ♥ :) Chyba mamy podobny kłopot ;) Zapraszamy do nas http://wandalanka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, ja też chcę się za to zabrać ;)

  Zapraszam do mnie, nowy wpis ;) : ilonastejbach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieję, że podołasz wyzwaniu. ja zaczęłam niedawno drugi miesiąc odchudzania. ostatnio straciłam całą motywacją do ćwiczeń, ale się nie poddaję. powodzenia! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. NO TO TRZYMAMY KCIUKI, ACZKOLWIEK JA O TYM POMYŚLAŁAM JUŻ DOSYĆ WCZEŚNIEJ JAKOŚ W STYCZNIU, ABY ZADBAĆ O UTRZYMANIE SYLWETKI , CHOCIAŻ PRZYTYCIE MI NIE GROZI. TAK CZY SIAK NIE ZASZKODZI UTRZYMAĆ FORMĘ, CO NIE ? :) JESZCZE RAZ TRZYMAM KCIUKI ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja chyba jednak pozostanę przy bieganiu i jeżdżeniu rowerem :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nie ćwiczę, ale niedługo zacznę biegać. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za komentarz. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham cię za tą playlistę, dziś będę z nią ćwiczyć! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też muszę się za siebie wziąć... powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzymam kciuki :) Też muszę wziąć się za siebie..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. ;)
Wchodzę praktycznie na każdy blog. Jeśli chcesz, zostaw link. Obserwuję blogi, które mi się podobają, więc nie pytaj czy obserwujemy. Zostaw link, a się okaże ;)